İSLÂM-O TÜRKO FOBİSİ” NEYİN NESİ?

İSLÂM-O TÜRKO FOBİSİ” NEYİN NESİ?

İSLÂM-O TÜRKO  FOBİSİ” NEYİN NESİ?

 Yeni yıl 2015’ e terörist saldırılarıyla girildi.Bütün medeniliğini yitirip 

terörist yetiştiren ,19 ve 20.asırdan daha çok emperyalistleşen batılı –bâtıl-devletler şimdi bir de “İslâm-o Türko Fobi”adlı bir yeni aldatma metodu icad ederek Müslümanlara ve Türkiyeye saldırıya geçtiler. Yeni yılın ilk haftasında önce Almanya,İsveç ve Hollanda’da “Türklere nefret” çağrısı yapılarak Türk ailelerinin evlerini yaktılar.Yakanlar yabancı devletlerin güdümünde olan ırkçılar ve İslâm düşmanı terörist örgütler..Pkk da taşeronları.

 Yeni yılın ilk haftasında İstanbulda şehit edilen ve 8 Ocak 2015 tarihinde 

Perşembe günü Trabzon Bahçecik Mehmet Âkif Ersoy camiinde cenaze namazı kılınan Tonyalı şehidimizin katili olan kadın terörist de yabancı çıktı..Acaba neden Türkiye ve Türkler böylesine bir terör modasıyla hedef seçiliyor?Tonyalı şehidi İstanbul’da Türkiye mi vurdu?Bunlar hep terörist yetiştiren devletlerin şaşırtması..Hep komplo teorisi uygulaması..Şimdi bir de Horosancılar çıkarttılar ortaya..Çıkartan İngiltere.Hep hedef şaşırtmak için..Türkiye’yi de onlar suçluyorlar.Çünkü:Türkiye Arap baharı uygulamasında pes ettirilemeyen tek ülke..Küresel ekonomik krizi de takmadı. Bütün Terör örgütlere ve onları yetiştiren devletlere Birleşmiş Milletler ve Nato seviyesinde bile yanlışlarını,teröristliklerini ,terörizm imalatçılıklarını,Türkiye’yi AB’ye almamaktaki sahtekârlıklarını yüzlerine karşı bir dik duruşla ilân etti. Şer güçler Barış sürecinde de- şimdilik de olsa- bekledikleri bölücülüğü elde edemediler.Vaktiyle Türkiye’ye dayattıkları SEVR sonuçlarına ulaşamadılar.Kudurdular.Terör salyalarını bu yüzden akıtıyorlar,kuduz teröristleri ötekine berikine bu yüzden canlı bomba halinde saldırtıyorlar.Çünkü:teknik silâhları ve silâh tüccarlıkları işe yaramıyor.Şimdi de başı Fransa çekmeye başladı.Bunun manası:AB ülkeleri terörist devlet oldular.Kendi sorunlarını da İslâm devletlerini suçlayarak çözeceklerini zannediyorlar.Yeni Haçlı saldırılarını terörle yapıyorlar..Besledikleri ,imâl ettikleri tetöristler şimdi onları vuruyor.Mesele budur.Zira terörizm devletçiliği resmî bir moda artık.Bakalım –İSLÂMSIZ-İMANSIZ nasıl yok edilecek? Bu açık-seçik düşmanlığa rağmen Türkiye’de dahi halâ teröristleri dost(!?) ve hatta Müslüman(!?) göstermeye çalışan ahmaklar var.Tarihte bunca istiklâl harpleri ve kurtuluşlar niçin yapıldı halâ anlamayan gafiller var.Veya onlar da terörden teröristten yana. Murt gitme-geberbe sırasının kendilerine gelmeyeceğini sanıyorlar. İşin en kötü tarafı sonunda teröristler ve teröristlerin arkasındakilerin başlarına neler gelebileceğinden habersizler.Tarihten habersizler.Fanatikliklerini çare sanıyorlar.Tarihi yanılgıları burada. Haşa,İnanmadıkları Yüce Allahın da onları geberecekleri,murt gidecekleri güne kadar takip ettiğinden haberleri yok..Ne gördünüz bu Türkiye’den , Müslümanlardan ve Türklerden? Hz.İsa adlı Peygamberi bile yüz numara dev çivi ile çarmıha gerdik diyen, bunun törenlerini yapan, hatta bayraklarına takanlar suçlu-vahşi-barbar olmuyor da Türkiye, Müslümanlar ve Türkler kötü, öyle mi? Yahudileri yakan ve kovan İspanya ve Almanya’ya İsrail ve O’nun arkasındakiler niye bir şey diyemiyor? Fransa’nın yetiştirdiği teröristler sonunda yeni yılın ilk haftasında yine Fransa’nın gözünü oydular. Hem de Paris’te.Etme bulma dünyası..Ortada on iki ölü var.

 Eğer Müslümanlar ve Müslüman Türkler olmasaydı tarihteki vahşetler daha çok olurdu. Bugün de öyle. İyi ki Müslümanlar ve Türkler bugün dünyada var. Dünya mutluluk dengesini sağlıyorlar. Fakat, asıl: teröristleri yetiştiren emperyalist devletler olmasa bütün dünya rahat eder. Küfrün aldatma metotlarına kanmayınız. Güneşte gece yoktur. İslâm güneşinde de gece yoktur. Asıl uluslararası karanlıklar emperyalist devletlerin İslâm Güneşine sırtını dönen taraflarındadır. Hristiyanlar Hz.İsayı ve annesi Meryemi ;Yahudiler Hz.Musayı Müslümanlar kadar asla sevmezler. Onlar Musa ve İsa çıkarcılığı yapmaktadırlar. Selâhaddin Eyyübî Kudüsü fethedip haçlılardan kurtardığı zaman haçlıların Kudüste Müslüman ve Yahudi insan etlerini çiğ çiğ yediklerine şahit olmuştu. Gerçek Hz.Musacı Yahudileri de kurtararak tâ 1917 yılına kadar “Musa şenlikleri” yaptırmıştı haçlılara inat. Bugün Almanya’da bir kütüphanede 2. Cihan savaşında Yahudi ve haçlıların yüzdüğü insan derileriyle kaplı insan derisi ciltli kitap var.İsteyenler Almanya’ya gidip görebilirler. Ya buna ne demeli?Acaba buna rağmen Müslümanlarda ve Müslüman Türklerde neden “Hristiyan-o Haçlı Fobi” yok? Bunca kirliliklerin faili asıl kimler?

Asıl buna dikkat çekmeliyiz. Çünkü: Dede Korkud’un tabiriyle “SU UYUR DÜŞMAN UYUMAZ”. Şimdi herkes anlasın “İslâm-o Türko Fobi” icad eden devletlerin cellâtlığını. Ve sonlarının tarihteki gibi ne kadar kötü olacağını. Biz dileriz ki Yüce Allah onlara hidayet versin de Yüce Allahın dünyasını kendilerinin sanmasınlar. Hünerleri varsa bütün insanlığa -sömürüyü bırakıp- mutluluk versinler..Bizim çocuklarımızın isimlerinde Hz. İsa, Musa, Meryem adı çok. Ya onlarınkinde neden Muhammed ,Fatıma veya Hatice yok? Barış papağanlığı yapacaklarına asıl bu bölücülük ve vahşetlerinin hesabını versinler. O zaman daha tutarlı olurlar. Cihan hükümdarları olar Fâtih ve Kanuni devrinde İstanbul’da veya Fransa da böyle vahşetler olabiliyor muydu?Asıl alınacak ders buradadır.